Už 18 rokov s vami

Jazyková škola Adept

Ovládanie anglického jazyka sa pre nás stalo nevyhnutnosťou a vstupenkou k praktickým výhodám: prijatie na univerzitu, rozšírenie pracovných príležitostí, zvýšenie svojej kvalifikácie, pre iných je to koníček.

Jazyková škola Adept v Nitre pre vás pripravila kurzy angličtiny, ktorých cieľom je naučiť sa komunikovať. Štúdium jazyka je zamerané na rozvoj štyroch základných jazykových zručností - hovorenie, čítanie, počúvanie, písanie.

Aktuality

Adept

  Pracovné miesta


  Bezplatné konzultácie

  Deťom, ktoré sa nemohli zúčastniť vyučovania ponúkame individuálne konzultácie. Termín si prosím dohodnite telefonicky alebo e-mailom.

  Konverzácie

  Žiakom 2. stupňa ZŠ a stredoškolákom ponúkame bezplatné konverzácie.

  Výučba so zahraničným lektorom

  Skvelá príležitosť ako si osvojiť správnu výslovnosť, intonáciu a tiež cvičiť si ucho aby ste nemali problém s porozumením ...

  adept@adept.sk 0948 760 323 Poslať správu

  Pracovné miesta

  Adept School, s.r.o. hľadá učiteľov anglického jazyka s možnosťou nástupu od septembra 2020. Hľadáme hlavne učiteľov ktorí majú skúsenosti s výučbou detí a sú dynamickí, tvoriví, flexibilní a komunikatívni. Uchádzač musí mať živnostenský list.
  Adept School s.r.o. ponúka úspešným uchádzačom dlhodobú spoluprácu, adekvátne finančné ohodnotenie, metodickú podporu, kontinuálne vzdelávanie, moderné vybavenie a priateľskú atmosféru.
  Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite Váš životopis na adresu adept@adept.sk.

  Adept School, s.r.o. is recruiting freelance teachers of English to start work in September 2020. We are particularly interested in teachers with experience in teaching children. Applicants need to have their Živnostenský list (Registration as self-employed person).
  Adept School s.r.o. can offer regular work, competitive pay rates, modern facilities, free training and friendly atmosphere.
  If you are interested in applying for this position please send your current CV to adept@adept.sk.

  Adept School

  Špecializované centrum na výučbu anglického jazyka Adept ponúka skupinové kurzy pre deti od 3 rokov, popoludňajšie kurzy pre dospelých, individuálnu výučbu, firemnú výučbu, prípravu na maturitu a na Cambridgeské testy.

  Adept School, s.r.o provides young learner courses, one-to-one classes, general english courses, specially designed business courses, exam courses, maturita preparation course.

  adept@adept.sk Poslať správu

  Hore